جمعه ٠١ بهمن ١٣٩٥
  • نخبگان انقلابی عناصری برای پیشرفت و انتقال مفاهیم عمیق انقلاب اسلامی به دیگر کشورها هستند
    مأوا: حجت الاسلام حسین مولوی با بیان اینکه نخبگان انقلابی عناصری برای پیشرفت و انتقال مفاهیم عمیق انقلاب اسلامی به دیگر کشورها هستند افزود: باید وقت و هزینه بیشتری برای انقلابی ها و نخبه ها هزینه کرد چرا که آنان سرمایه های مهم کشور هستند

  • سند آموزشی ۲۰۳۰ باید متوقف شود/ اجرای سند بعد از هماهنگی با شورا
    مأوا:رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها گفت: سند ملی آموزش ۲۰۳۰ بدون هماهنگی با شورای عالی انقلاب فرهنگی بوده برای همین باید متوقف شود تا هماهنگی های لازم صورت گیرد.

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه ایلام در گفتگو با مأوا:
مسئولین باید به جوانان نخبه انقلابی اعتماد کنند تا نتیجه ای مانند دفاع مقدس حاصل شود
مسئولین باید به جوانان نخبه انقلابی اعتماد کنند تا نتیجه ای مانند دفاع مقدس حاصل شودمأوا: محول کردن پروژه های مرتبط با رشته های آنان به این دانشجویان فرصت می دهد که هم در بحث اقتصاد مقاومتی فعالیت داشته باشند و هم بتوانند از پتانسیل این نخبگان انقلابی استفاده کنند.
١٤:٤٠ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
مسئول شورای هماهنگی عمره و عتبات دانشگاهیان استان کرمانشاه:
دانشگاه رازی کرمانشاه، پذیرای قدوم زائرین دانشگاهی کربلا
دانشگاه رازی کرمانشاه، پذیرای قدوم زائرین دانشگاهی کربلاهمایش ویژه دانشگاهیان استان از ساعت ۱۵:۰۰ در دانشگاه رازی،دانشکده علوم،سالن آمفی تاتر شهید شهریاری برگزار خواهد شد و پذیرای قدوم زائرین سیدالشهدا(ع) خواهیم بود.
١٤:٢٢ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
ضیافت اندیشه اساتید برای اولین بار در دانشکده علوم پزشکی مراغه
ضیافت اندیشه اساتید برای اولین بار در دانشکده علوم پزشکی مراغهمأوا: دوره دانش افزایی اساتید، در قالب طرح ضیافت اندیشه و با محوریت «تاریخ و تمدن اسلامی» از یازدهم تا چهاردهم بهمن ماه، به مدت چهار روز در دانشکده علوم پزشکی مراغه برگزار می شود.
١٠:١٤ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
اعزام بیش از 650 دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان به مشهد مقدس
اعزام بیش از 650 دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان به مشهد مقدسمأوا: بیش از 650 دانشجوی دانشگاه صنعتی اصفهان در قالب 17 اتوبوس به سفر فرهنگی زیارتی مشهد مقدس اعزام شدند.
٠٩:٥٤ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
در دانشگاه مازندران برگزار شد؛
نشست هم اندیشی اساتید ویژه بانوان
نشست هم اندیشی اساتید ویژه بانوانمأوا: برگزاری نشست هم اندیشی اساتید(ویژه بانوان) با موضوع «آسیب شناسی دغدغه های دختران دانشجو» روز گذشته در دانشگاه مازندران برگزار شد.
٠٩:٤٥ - چهارشنبه ٢٩ دی ١٣٩٥
مراسم گرامیداشت شهدای 27 دی دانشگاه تبریز +تصاویر
مراسم گرامیداشت شهدای 27 دی دانشگاه تبریز +تصاویرمأوا: مراسم گرامیداشت شهدای 27 دی دانشگاه تبریز با سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین نظری و با حضور مسئولین دانشگاه و خانواده های شهدای 27 دی دانشگاه تبریز، در یادمان شهدای این دانشگاه برگزار شد.
١٥:٤٦ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
حجت السلام پور ذهبی در گفتگو با مأوا:
حمایت مضاعف مسئولین از نخبگان اصل اساسی انقلاب اسلامی است
حمایت مضاعف مسئولین از نخبگان اصل اساسی انقلاب اسلامی استمأوا: بخشی از افراد حاضر در این جامعه را جوانان متدین انقلابی و مذهبی تشکیل می‌دهند که در آزمون‌های سخت همیشه پیروزو سربلند بوده اند.
١٤:٠ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد خرم آباد با موضوع "عملکرد شرکت های دانش بنیان"
نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد خرم آباد با موضوع مأوا: بنیاد نخبگان از مجموعه هایی است که زیرمجموعه معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری است و ارتباط منسجمی بین معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری، بنیاد نخبگان، پارک های علم و فناوری و دانشگاه ها به عنوان تامین کننده نیروی انسانی برای توسعه فناوری در کشور شکل گرفته است.
١٣:١١ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
حجت السلام حسنی:
کلاسهای دروس معارف فرصتی برای ارتقای اندیشه دینی دانشجویان است
کلاسهای دروس معارف فرصتی برای  ارتقای اندیشه دینی دانشجویان استمأوا: کلاسهای دروس معارف فرصت بهتری است تا دانشجویان اندیشه دینی و نیازهای فکری معرفتی خود را ارتقاء دهند.
٠٩:٤٩ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
در دانشگاه کاشان برگزار شد؛
اختتامیه کارگاه آموزشی مشاوره اسلامی
اختتامیه کارگاه آموزشی مشاوره اسلامیمأوا: آخرین جلسه کارگاه آموزشی مشاوره اسلامی با حضور مشاورین و مبلغین و جمعی از ائمه جماعات دانشگاه برگزار شد.
٠٩:٢٠ - سه شنبه ٢٨ دی ١٣٩٥
نشست هم اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی ایران با موضوع پیشرفت علم و فناوری
نشست هم اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی ایران با موضوع پیشرفت علم و فناوریمأوا:‌نشست هم اندیشی جمعی از اعضاء هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران با موضوع گفتمان پیشرفت علم و فناوری در دانشگاه، موانع و راهکارها با حضور رئیس دانشگاه در سالن اجتماعات کتابخانه مرکزی برگزار شد.
١٦:٣٣ - دوشنبه ٢٧ دی ١٣٩٥
ویژه دانشگاهیان استان تهران؛
جلسات آموزشی عتبات، از ۲۸ دی ماه آغاز می شود
جلسات آموزشی عتبات، از ۲۸ دی ماه آغاز می شودمأوا: اولین جلسه آموزشی در تهران از روز سه شنبه با حضور دو کاروان از دختران دانشجو به مدیریت علی جزایری مقدس و مهدی درمنش در ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان برگزار خواهد شد.
١٦:٩ - دوشنبه ٢٧ دی ١٣٩٥
در جلسه هم اندیشی استادان دانشگاه شهید بهشتی مطرح شد؛
« اقتصاد رفتاری در فرانسه و ارتباط آن با اقتصاد مقاومتی»
 « اقتصاد رفتاری در فرانسه و ارتباط آن با اقتصاد مقاومتی»مأوا: اساتید حاضر در هم اندیشی به بیان نقطه نظرات و سوالات خود پرداختند. در انتهای جلسه نیز پرفسور داوید واندولد، رئیس مرکز بین المللی آلیانس فرانسز شهر نیس فرانسه به بیان تجربیات این مرکز در خصوص ارتباطات بین المللی دانشگاه ها در فرانسه پرداخت.
١٣:٢٤ - دوشنبه ٢٧ دی ١٣٩٥
اردوی «دختران آفتاب» ویژه دانشجویان دختر غیر ایرانی
اردوی «دختران آفتاب» ویژه دانشجویان دختر غیر ایرانیمأوا: در این دوره کارگاه هایی با موضوع نگاه اسلام به زن و حجاب، بررسی آسیبهای ارتباط های ناسالم دختر و پسر و جایگاه خانواده در جوامع غربی برگزار میگردد.
١٣:١٠ - دوشنبه ٢٧ دی ١٣٩٥
مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان منتشر کرد
تبیین نظریه اقتصاد مقاومتی
تبیین نظریه اقتصاد مقاومتی  مأوا: با فرا رسیدن سه ماه پایانی سال و همچنین با توجه به نام گذاری سال 95 به نام سال "اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته جامعه باید با شناخت دقیق اقتصاد مقاومتی، مولفه‌های اصلی آن را مورد واکاوی قرار داده و عملکرد هر کدام از دستگاه‌های مسئول در این رابطه را مورد بررسی قرار دهند.
١٤:١٨ - يکشنبه ٢٦ دی ١٣٩٥
مدرس دانشگاه علوم پزشکی مشهد عنوان کرد:
تعارضات زناشویی؛ امری بدیهی در زندگی مشترک/ سازنده یا مخرب بودن تعارضات وابسته به رفتار همسران است
تعارضات زناشویی؛ امری بدیهی در زندگی مشترک/ سازنده یا مخرب بودن تعارضات وابسته به رفتار همسران استمأوا: دکتر ایرج وثوق در همایش «خانواده سالم و موفق» گفت: تعارضات بین همسران در زندگی مشترک امری بدیهی و قابل پیش بینی است و در صورت مدیریت صحیح می تواند به خلاقیت، همبستگی و تقویت فضای مشارکت در خانواده منجر شود.
١٥:٤٩ - شنبه ٢٥ دی ١٣٩٥
مسئول دفتر نهاد رهبری دانشگاه صنعتی بیرجند:
ضرورت برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی مجازی در دانشگاه‌ها
ضرورت برپایی کرسی‌های آزاد اندیشی مجازی در دانشگاه‌هامأوا: وقتی جلسه‌ای با عنوان تریبون آزاد یا نشست آزاداندیشی گذاشته می‌شود، در هر زمینه‌ای از جمله، فرهنگی، سیاسی، علمی و اقتصادی، باید از داوران خبره که آگاهی لازم را داشته باشند بهره برد، چرا که خروجی کرسی‌ها باید زمینه رشد را به وجود آورد.
١٥:٤٠ - شنبه ٢٥ دی ١٣٩٥
در دانشگاه علوم پزشکی کاشان برگزار شد؛
هم اندیشی با موضوع «دولت ترامپ و امنیت ملی و موقعیت منطقه ای ایران»
هم اندیشی با موضوع «دولت ترامپ و امنیت ملی و موقعیت منطقه ای ایران»مأوا: در آمریکا سنت را با دین پیوند داده اند تجربه مربوط به اندیشه های سیاسی و حکومت داری اروپا را هم داشته اند؛ تفکیک قوا را شکل دادند و دین محوریت اصلی اندیشه اجتماعی و سیاسی بود.
١٥:٠ - شنبه ٢٥ دی ١٣٩٥
ارتقای نظام مدیریت، تعلیم و تربیت برنامه ی آینده حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان
ارتقای نظام مدیریت، تعلیم و تربیت برنامه ی آینده حوزه علوم اسلامی دانشگاهیانمأوا: ارتقای نظام مدیریتی و افزایش توانمندیهای فردی ، علمی و مهارتی همراه با ارتقای نظام آموزشی و تربیتی از مهمترین برنامه های حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان است.
١٤:٥٥ - شنبه ٢٥ دی ١٣٩٥
در دانشگاه خلیج فارس برگزار شد؛
هم اندیشی با موضوع «نقش و جایگاه دانشگاه در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت»
هم اندیشی با موضوع «نقش و جایگاه دانشگاه در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت»مأوا: نشست هم اندیشی اساتید پیرامون «نقش و جایگاه دانشگاه در الگوی اسلامی ایرانی پیشرفت» چهارشنبه 22 دیماه 95 با حضور حجت الاسلام واعظی (عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی) در دانشگاه خلیج فارس بوشهر برگزار گردید.
١٤:٤٠ - شنبه ٢٥ دی ١٣٩٥
پرسش ها و پاسخ ها - (پرسشهای برگزیده) (جلد ۷)
پرسمان
> اخبار
> اطلاعیه
> گزرش تصویری
> رویداد دانشگاه ها
> پرسمان
> عمره و عتبات دانشگاهيان
> جشنواره ها و همایش ها
> ازدواج دانشجویی
> ماهنامه معارف
> ماهنامه پرسمان
> فصلنامه مکاتبه و اندیشه
> فصلنامه دانشگاه اسلامی
> ساختار نهاد
> درباره ما
> تماس با ما
> پرسش های متداول